Ігровий автомат Fruit Sensation (Фруктова Сенсація)

Fruit Sensation

Класика жанру була і залишається популярною. Але для привертання уваги гравців розробники розширюють параметри слотів, використовують призові опції. Один з таких апаратів — Fruit Sensation. При його створенні задіяні соковиті відтінки, чітке промальовування елементів, приємний звуковий супровід. В слоті реалізована висока частота випадіння призових комбінацій, RTP встановлений на рівні 95%. В ході гри можна отримати до 5 000 кредитів, а тому сміливіше робіть ставки.

Особливості управління ігровим автоматом Fruit Sensation

Вас чекає справжня Фруктова Сенсація. Але для наближення до перемоги ознайомтеся з особливостями управління. Функціональна панель розміщена в нижній частині онлайн-слоту. На ній розташовані кнопки, за допомогою яких ви виконаєте основні дії. Розробники використовували:

  • «Lines» для активації бажаної кількості ліній;
  • «Bet/Line» для вибору монет перед спіном;
  • «Paytable» для перегляду таблиці коефіцієнтів і правил гри;
  • «Gamble» для активації ризик-гри на подвоєння нагород;
  • «Start» для обертання віртуальних барабанів апарату;
  • «Autoplay» для запуску автоматичного режиму розваги.

Також на панелі управління відображені позиції «Credit» та «Bet». У першій вказана величина ігрового рахунку, у другій — сумарна ставка на спін. Додатково запропоновані кнопки для відключення звуку і розширення апарату на весь екран. Вони розташовані в правому верхньому кутку.

Як грати в автомат?

Гра проводиться на 5 барабанах апарату Fruit Sensation. Вам запропоновано 10 ліній, кількість яких можна зменшити. Але параметр безпосередньо впливає на ваші шанси отримати приз. Оплачувані комбінації формуються виключно на активних лініях. І чим більше рядів задіяно, тим швидше ви збільшите баланс.

При виборі ставок можете вказати від 1 до 200 монет. Але відстежуйте сумарне вкладення на спін. Воно відображається в позиції «Bet» і розраховується наступним чином: кількість монет множиться на число ліній.

Вказавши всі параметри, переходьте до обертання барабанів. Кожен спін — це можливість отримати приз. Винагорода нараховується на рахунок, якщо на лінії з’явиться призова комбінація. Вона формується з 3-5 однакових символів. Поєднання повинне випасти з крайньої лівої вертикалі. Якщо сформовано декілька виграшних послідовностей, то оплачується найприбутковіша.

Символи і винагороди в слоті

Основні символи відповідають класичним канонам. На барабанах з’являються ягоди, фрукти, дзвіночки і сімки. Вони змінюють один одного при кожному спині, утворюючи виграшні поєднання. Оплата нараховується за коефіцієнтами, встановленими розробниками. Конкретні значення наведені нижче:

  • вишні, лимони, апельсини, сливи — х20/50/200;
  • кавуни, дзвіночки — х 50/200/500;
  • сімки — х100/1 000/5 000.

Найприбутковіше поєднання — п’ять зображень сімок. За нього нараховується головний приз. Але й інші послідовності допоможуть збільшити ігровий рахунок завдяки частоті їх появи на лініях.

Ризик-раунд для збільшення виплат

В онлайн-автоматі запропоновано збільшити отриману нагороду. Для цього використовується ризик-раунд. Активуйте його, якщо хочете випробувати везіння і отримати в два рази більшу суму. Не бажаєте ризикувати — ніхто не змушує. Проігноруйте міні-раунд і далі обертайте барабани.

При активації ризик-гри перед вами з’явиться окреме вікно. Тут запропонована карта, яка перевернута «сорочкою» догори. Завдання — вгадати колір її масті. Якщо вийде, то винагороду буде подвоєно. Особливість в тому, що дію можна повторити до шести разів. Але після кожного вдалого кону ви маєте право забрати всю суму. Якщо ж помилитеся, то завершите гру без призів.

Онлайн-апарат простий для сприйняття. Він не схожий на стандартну класику з огляду на розширення параметрів. Тут немає спеціальних символів і тематичних бонусних раундів. Але це не зменшує інтерес. Навпаки, ви повністю зосередитеся на грі, зможете наблизитися до джекпоту.

Наверх