Ігровий автомат Gonzo’s Quest (Квест Гонзо)

Gonzo's Quest

Онлайн-автомат Gonzo’s Quest випущений провайдером NetEnt. Він анонсований в 2013 році, і до сих пір залишається популярним. В основі сюжету — пошуки золота. Ви відправитесь на загублений острів в компанії віртуального авантюриста. Робіть ставки, вибирайте оптимальну стратегію, і винагорода в розмірі 2 500 кредитів поповнить рахунок.

Дизайн та інтерфейс слоту Gonzo’s Quest

Під час створення слоту використана 3D-графіка. При його запуску використовується тематичне відео, що дозволяє зануритися в сюжет. Тут йде мова про Гонзо, який покинув корабель іспанських конкістадорів біля узбережжя острова. Слідуйте за ним, щоб знайти незліченні скарби.

Барабани слоту розташовані на кам’яній стіні, ліворуч від них знайшлося місце для головного героя. Шукач пригод спостерігає за зміною символів на полі, радіє при формуванні призових комбінацій. В ході гри звучить приємний музичний супровід. При бажанні ви можете змінити гучність або відключити мелодію, клікнувши на кнопку із зображенням динаміка.

Для управління процесом призначена функціональна панель. Вона розташована під барабанами. Розробниками запропоновано такі кнопки:

 • «Bet». В полі відображається загальна сума ставки;
 • «Level» і «Coin Value». Використовуються для вибору кількості і номіналу монет;
 • «Max Bet». За допомогою кнопки ви зробите максимальну ставку в один клік;
 • «Spin». Призначення для обертання віртуальних барабанів;
 • «Autoplay». При натисканні активується автогра;
 • «i». Використовується для перегляду таблиці виплат.

Також на панелі управління присутні віконця з написом «Coins» і «Win». У першому відображається баланс. У другому можна переглянути розмір отриманого виграшу.

Характеристики автомата і правила гри

У пятибарабанному ігровому апараті Квест Гонзо 20 ліній. Розробники NetEnt змінили звичні параметри, щоб азартна гра стала цікавішою і прибутковішою. Для цього вони зафіксували кількість ліній без можливості їх зменшення або збільшення. Для ставок запропоновано від 1 до 5 монет. Їх номінал варіюється від 0,5 до 20 доларів. Широкий діапазон вкладень дозволяє підібрати прийнятний варіант при будь-якій величині депозиту. Але при виборі кількості кредитів враховуйте, що значення автоматично збільшується на 20 (по числу ліній).

Нагороди видаються при формуванні виграшних комбінацій. Враховуються послідовності з трьох і більше ідентичних картинок. Але вони повинні з’явитися з крайнього лівого барабана. Сполучення, розташовані в іншому порядку, не беруться до уваги при нарахуванні виплат.

Символіка і виплати в Gonzo’s Quest

Символи ігрового автомата тематичні. Вони змінюються після кожного спіну. В якості основних елементів обрані малюнки на каменях. Вони оплачуються відповідно до коефіцієнтів, встановлених розробниками. Нагороди розподіляються наступним чином:

 • пташка — х3/10/50;
 • бичок — х4/15/75;
 • крокодил — х5/20/100;
 • фіолетова маска — х10/25/200;
 • коричнева маска — х15/50/500;
 • зелена маска — х20/100/1 000;
 • сіра маска — х50/250/2 500.

Розмір винагороди залежить від кількості і типу іконок, які випали. Оплачується лише найприбутковіша комбінація на лінії. Якщо випало кілька поєднань, то інші не враховуються.

Спеціальні символи і призові опції

Для підвищення шансів на перемогу розробниками передбачені призові опції. Перша — «Avalanche». Її суть полягає в тому, що комбінації оплачуються і звільняють місце на полі. Замість них з’являються нові іконки. Вони теж можуть принести виграш. Витративши гроші на одне обертання барабанів, ви отримаєте нагороду кілька разів.

При послідовному випадінні призових комбінацій активується мультиплікатор. Перше поєднання оплачується за стандартним коефіцієнтом, друге — з множником х2, третє — х3, четверте і наступні — х5.

Крім призових опцій використані спеціальні символи. Вайлдом обраний знак питання. Він з’являється в будь-якому місці поля, добудовуючи комбінації до виграшних. Для цього Дикий символ замінює відсутню в поєднанні картинку. Виплати нараховуються за фіксованими коефіцієнтами.

Скатер — золота монета. Мінімум три елементи Розкиду активують 10 фріспінів. При цьому не важливо, на якій позиції випали Скатери. Вони не прив’язані до конкретної лінії, а тому враховуються при будь-якому розташуванні. В ході фріспінів також діє функція «Avalanche». Але множники за послідовність комбінацій збільшені. За перше поєднання ви отримаєте приз з коефіцієнтом х3, за друге — х6, за третє — х9, за четверте і наступні — х15.

Грайте в обраному режимі, збільшуйте майстерність і рухайтеся до перемоги. Кожен спін може піднести головний приз, а тому сміливіше робіть ставки!

Наверх