Ігровий автомат Sharky (Шаркі)

Sharky

Компанія Greentube презентувала гамінатор Sharky в 2002 році. Творець софту використав піратську тематику з атмосферою морського плавання. Головний герой – флібустьєр, який відправляється на пошуки скарбів. Як і в інших розробках бренду, графічне оформлення відрізняється лаконічністю. У верхній частині екрана зображена акула, зайві елементи відсутні. Творець софту не використовував сучасні візуальні і звукові ефекти.

Огляд технічних характеристик емулятора

В Sharky використовується така ж структура основного поля, як і в інших розробках бренду. Призові комбінації складаються завдяки обертанню 5 барабанів. Гравці можуть активувати від 1 до 9 ліній (кількість обов’язково має бути непарною). Мінімальна ставка на кожну – 1 жетон, максимальна –100. Таким чином, на спін можна ставити до 900 фішок. До інших технічних параметрів відносяться:

 • заявлена дисперсія – середня;
 • теоретичне повернення (RTP) – 95,53%;
 • тип джекпоту – фіксований;
 • максимальна виплата – 500 000 монет;
 • спеціальні символи – є;
 • гра по шансах – є;
 • безкоштовні спіни – є;
 • тематичний бонусний тур – немає;
 • автоматичний запуск – є.

Ігровий автомат створювався за технологією flash, тому він запускається на комп’ютері без завантаження. Слот досі не переведений на платформу html5 з адаптацією під мобільні телефони.

Клавіші на панелі управління відеослоту

Для зручності користувачів панель меню в слоті Шаркі русифікована. Вона знаходиться під барабанами, в нижній частині дисплею. Назви клавіш такі ж, як і в інших гамінаторах бренду.

 1. «Лінії» – вибрати кількість призових полос.
 2. «Мін. Ставка» – відкоригувати суму.
 3. «Макс. Ставка» – поставити на обертання по максимуму.
 4. «Запуск» – активувати віртуальні барабани.
 5. «Автозапуск» – запустити автоматичні спіни.
 6. «Виплати» – відкрити таблицю платежів.

Безумовно, є допоміжні кнопки. Вони не впливають на ігровий процес. Використовуються для регулювання або відключення звуку. Є клавіша, що дозволяє розгорнути слот на весь екран.

Іконки і механіка обліку комбінацій

Базові символи діляться на два типи – карткові і тематичні. До першої групи належать номінали від дев’ятки до короля. За комбінації з них нараховується мінімальна оплата. За дев’ятки, десятки і валети – до 100 фішок, пані і королі – до 150. Друга категорія наділена більшими коефіцієнтами. За ланцюжки з кинджалів можна заробити до 250 жетонів, скринь – до 500, папуг – до 1 000.

Виплачуються призові комбінації, що відповідають правилам. Вони зараховуються, починаючи з першого барабана зліва. Повинні складатися з трійки, четвірки, п’ятірки однакових зображень. Ще одна вимога – безперервність. Картинки можуть відокремлюватися тільки Дикими символами.

Спеціальні символи і їх функції

Перевага однорукого бандита – чотири спеціальних символи. Wild (флібустьєр) замінює програшні іконки. Вартість ланцюжків зі своєю участю не змінює. Оплачується навіть при одноразовій появі на першому барабані. Використовується при формуванні старшої комбінації. За п’ять портретів головного героя при мінімальній ставці нараховується 5 000 фішок.

У таблиці платежів є три знаки Scatter – вітрильник, компас, острів. Перші два при одночасному випадінні на барабанах запускають десять фріспінів. Третій оплачується без прив’язки до активних ліній. Виплата розраховується з коефіцієнтами х45, х180, х900 (в залежності від кількості спецсимволів на екрані).

Гра на подвоєння виплати

Після випадіння призової комбінації приймається рішення про подвоєння виплати. Гра по шансах починається з натискання на чорну/червону кнопку. На другому екрані з’являється вкладка з секретною картою, перевернутою догори «сорочкою». Для перемоги гемблерам треба спрогнозувати її колір. При помилковій відповіді заохочення анулюється, вірній – збільшується вдвічі. Щасливчики можуть вибирати колір знову і знову (аж до першої поразки).

Наверх