Ігровий автомат Slot-O-Pol (Слот-О-Пол)

Slot-o-Pol

Slot-O-Pol – ліцензійний ігровий автомат бренду Mega Jack. Вираженої тематики немає, серед символів переважають зображення фруктів. Як і в інших розробках компанії, графічне оформлення максимально спрощене. На екрані немає нічого зайвого. Вступний ролик і візуальні ефекти не використовуються. Замість цього творець софту сконцентрував зусилля на функціоналі.

Характеристики ліцензійного автомата

Виробником ігрового апарату заявлена ​​середня волатильність. Теоретичне повернення (RTP) – 96%. Перед запуском шанувальник азарту може вивчити технічні характеристики:

 • категорія слоту – відео;
 • призові линії – 21;
 • віртуальні барабани – 5;
 • особливі іконки – Wild, Scatter, Bonus;
 • безкоштовні обертання – є;
 • бонусний раунд – є;
 • опція подвоєння виплати – є;
 • тип джекпоту – статичний;
 • максимальна виплата – 10 000 фішок;
 • автоматичний запуск – є.

Виробник адаптував апарат під різні пристрої. Він за секунди вантажиться на комп’ютері, ноутбуці, планшеті, смартфоні.

Управління ігровим процесом

Консоль меню в автоматі Slot-O-Pol знаходиться знизу на екрані. За допомогою розташованих на ній клавіш забезпечується хороше управління ігровим процесом. Призначення кнопок зрозуміле на інтуїтивному рівні.

 1. «Line» – відрегулювати кількість ліній (від 1 до 21).
 2. «Bet» – поставити на лінію від 1 до 8 монет.
 3. «Total Bet» – зробити максимальну ставку.
 4. «Start» – запустити барабани вручну.
 5. «Auto» – скористатися опцією автогри.
 6. «Gamble» – взяти участь в грі по шансах.
 7. «Info» – відкрити таблицю виплат.

Є допоміжна клавіша для включення або відключення звуку. Вона виконана у вигляді динаміка. Знаходиться в правому нижньому кутку екрану.

Гра по шансах на подвоєння виплати

Після випадіння вдалої комбінації в Слот-О-Пол гравець може подвоїти виплату. Необхідно взяти участь в грі по шансах. Вона розпочинається після натискання на клавішу «Gamble». Відкривається нова вкладка з 5 картами – 1 відкритою і 4 закритими. Для перемоги потрібно побити дилера. В цьому випадку виграш подвоюється. Кошти відразу зараховуються на рахунок без додаткової спроби.

При меншому номіналі, ніж у круп’є, виплата анулюється. При однакових картах можливі два варіанти. Від двійки до вісімки – виграє круп’є, від дев’ятки до туза – гемблер. Максимальна винагорода в грі по шансах – сумарний приз, помножений на коефіцієнт х 200.

Іконки і правила обліку комбінацій

У симуляторі Єшки немає карткових номіналів. У таблиці платежів, крім спеціальних, зібрані фруктові та тематичні символи. За зображення теплохода можна заробити до 1 000 жетонів, пальми – до 500. Решта картинок наділені мінімальними множниками. Винагорода за коктейлі, лимони, ананаси, кавуни, сливи, вишні не перевищує 100 фішок.

Оплачуються комбінації з 3-5 однакових іконок. Вони повинні починатися з першого барабану зліва. Ще одна вимога – безперервність. Ідентичні зображення можуть розділятися тільки Дикими символами.

Спеціальні символи і їх можливості

Є чотири особливі іконки. Буква «Е» – Wild для заміщення програшних картинок. Це старший символ, який займає першу сходинку в таблиці виплат. За п’ять Вайлдів нараховується фіксований джекпот. Значок американського долара – Scatter з оплатою поза ігровими лініями. Важливо, щоб випало від 2 до 5 спецзнаків.

Колесо фортуни і гральні кості – символи Bonus. Перший використовується для запуску призового раунду «Spin The Wheel». Колесо буде обертатися 9 разів. Після кожного спіну показується коефіцієнт, на який множиться ставка користувача.

При випадінні 5 кубиків починається друга бонусна гра. Гемблеру потрібно кидати 7 гральних костей. Від числа, що випаде, залежить кількість клітинок, на яку можна просунутися на полі. Винагорода збільшується на суму, зазначену в позиції. Вона множиться на поточну ставку. При попаданні в клітинку з автомобілем, літаком чи паровозом виплата додатково множиться на число на кубику. Якщо позиція виявиться порожньою, раунд завершується.

Наверх